Sklep

Wyświetlanie jednego wyniku

Dostępność
Filters Sort results
Reset Apply
Okladka ebook 2
Najnowsze wydanie e-publikacji zawiera rozliczenia podatkowo - składkowe:
kierowców w przewozach międzynarodowych
pracowników oddelegowanych do pracy za granicą
cudzoziemców wykonujących pracę na terytorium RP Dodatek do e-publikacji: rozliczanie wynagrodzeń na dzień: 30.6.2022 r Stan prawny na dzień: 10 września 2022 r.  Przy zakupie e-publikacji: Aktualizacja na 2022 r.: Gratis ponad 2497 stron praktycznych przykładów. Autor publikacji: od kilku lat prowadzi szkolenia z tematyki "Rozliczania Wynagrodzeń, Zasiłków i pozostałych przychodów pracowniczych". e-Publikacja nie jest dostępna w wersji papierowej ze względu na jej bieżącą aktualizacje o najnowsze stanowiska i wyroki Sądów oraz przykłady ze szkoleń.
ebook swiadczenia chorobowe zmiany 1.1.2022
Stan prawny: 1 stycznia 2022 r. 604 stron praktycznych przykładów z uwzględnieniem uchwalonych zmian w Polskim Ładzie Autor publikacji: od kilku lat prowadzi szkolenia z tematyki "Rozliczania Wynagrodzeń, Zasiłków i pozostałych przychodów pracowniczych". e-Publikacja nie jest dostępna w wersji papierowej ze względu na jej bieżącą aktualizacje o najnowsze stanowiska i oraz przykłady ze szkoleń.
wynagrodzenia zasilki 2021 place od a do z
Stan prawny na dzień: 1 września 2021 r.  Przy zakupie e-publikacji: Roczna aktualizacja na 2021 r.: Gratis 2304 stron praktycznych przykładów. Autor publikacji: od kilku lat prowadzi szkolenia z tematyki "Rozliczania Wynagrodzeń, Zasiłków i pozostałych przychodów pracowniczych". e-Publikacja nie jest dostępna w wersji papierowej ze względu na jej bieżącą aktualizacje o najnowsze stanowiska i wyroki Sądów oraz przykłady ze szkoleń.
PIT-11
PIT-11  IFT-1/IFT-1R e-Publikacja: stan prawny 5 stycznia 2021 r. Ilość stron: ponad 243
Okładka ebook 3
Stan prawny na dzień: 10 października 2020 r. Ponad 1860 stron praktycznych przykładów. Przy zakupie publikacji: Roczna aktualizacja na 2020 r.: Gratis Autor publikacji: od kilku lat prowadzi szkolenia z tematyki "Rozliczania Wynagrodzeń, Zasiłków i pozostałych przychodów pracowniczych". Publikacja nie jest dostępna w wersji papierowej ze względu na jej bieżącą aktualizacje o najnowsze stanowiska i wyroki Sądów oraz przykłady ze szkoleń.
okladka PPK
Stan prawny na dzień: 30 listopada 2020 r. Publikacja zawiera ponad 220 stron praktycznych wskazówek wdrażania oraz rozliczania wpłat na PPK.