HR Kadry i Płace – Szkolenia dla firm

logo hr 1.png
Plan wizerunkowy 5

Podstawa wymiaru świadczeń chorobowych po zmianach w 2023 r.

Zmiana stanowiska ZUS przy uwzględnianiu przychodów z umów cywilnoprawnych zawartych z własnym pracownikiem 

Celem szkolenia:
jest omówione zmian w przepisach ustawy Kodeks pracy obowiązujących od 26 kwietnia 2023 r. na bazie najnowszych wyjaśnień PIP i Resortu pracy. Wprowadzone zmiany mają na celu wdrożenie do polskiego porządku prawnego dyrektywy Parlamentu Europejskiego w sprawie przejrzystych i przewidywalnych warunków pracy w UE oraz dyrektywy w sprawie równowagi między życiem zawodowym a prywatnym rodziców i opiekunów.

Termin szkolenia 20.10.2023 r.
koszt szkolenia + nagranie: 450 zł + 23% VAT

Koszt szkolenia + dostęp do nagrania 12 miesięcy
450 zł + 23% VAT

Zapisz się teraz:

  Dostępne po szkoleniu:

  Prowadzący:
  Jeżek Przemysław
  Specjalista z obszaru Rozliczania Wynagrodzeń, składek ZUS, Podatku dochodowego od świadczeń pracowniczych jak i obszaru Prawa Pracy z wieloletnią praktyką zawodową. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe pracując w Działach Personalnych dużych międzynarodowych firm jako Specjalista i Starszy Specjalista HR. Zdobywca tytułu „Kadrowy Roku w 2008 roku” (wyróżnienie w 2007 roku). W latach 2010/2011 odpowiadał na pytania czytelników w biuletynach „Ubezpieczeń i Prawa pracy” wydawnictwa GOFIN. W latach 2014/2016 współpraca z wydawnictwem INFOR jako autor licznych publikacji na łamach dwutygodnika „Monitor Prawa Pracy i Ubezpieczeń oraz „Serwisu Prawno – Pracowniczego”.
  Od 2008 r. Trener licznych szkoleń otwartych, zamkniętych dla firm i instytucji. Doradca współpracujący z kilkoma największymi firmami szkoleniowymi w Polsce, realizujący szkolenia dla potrzeb indywidualnego odbiorcy.

  IMG 1364

  Autor publikacji:
  Rozliczanie wynagrodzeń i zasiłków chorobowych
  Kompendium rozliczania umów prawa cywilnego

  Polityka prywatności, ochrona danych i plików „cookies” oraz zgody marketingowe
  https://www.hrkadryiplace.pl/polityka-prywatnosci/