HR Kadry i Płace – Szkolenia dla firm

logo hr 1.png
Uwzględnianie różnych składników wynagrodzeń po zmianach w 2023 r. w podstawie wymiaru wynagrodzenia za urlop, ekwiwalent, świadczeniach chorobowych i innych nieobecności

Uwzględnianie składników wynagrodzeń w podstawie wymiaru świadczeń pracowniczych po zmianach w 2023 r.

Uwzględnianie różnych składników wynagrodzeń po zmianach w 2023 r. w podstawie wymiaru wynagrodzenia za urlop, ekwiwalent, świadczeniach chorobowych i innych nieobecności.

Celem szkolenia:
jest przekazanie uczestnikom praktycznej wiedzy z zakresu ustalania podstaw do wypłaty wynagrodzeń za czas urlopu wypoczynkowego, ekwiwalentu i świadczeń chorobowych oraz wynagrodzenia za pracę w godzinach nadliczbowych. Na szkoleniu omówione zostaną zasady rozliczania wynagrodzeń i zasiłków dla nowych zwolnień przewidzianych przepisami KP (zwolnienie tytułem działania siły wyższej i urlop opiekuńczy).
Szkolenie przeznaczone jest dla osób, które posiadają co najmniej podstawową wiedzę z naliczania wynagrodzeń i zasiłków chcących pogłębić swoją wiedzę, osób pracujących w działach płacowych, jak i doświadczonych praktyków naliczania płac. 

PROGRAM SZKOLENIA

 1. Zmiany w podstawie wymiaru świadczeń z ubezpieczenia chorobowego, najnowsze stanowisko ZUS w świetle wyroków SN

 2. Wynagrodzenia za urlop wypoczynkowy

 3. Ekwiwalent za niewykorzystany urlop wypoczynkowy

 4. Zwolnienie z tytułu działania Siły wyższej

 5. Podstawa wymiaru świadczeń chorobowych

 6. Normalne wynagrodzenie i dodatek za pracę w godzinach nadliczbowych

 7. Kwalifikacja składników wynagrodzeń i innych świadczeń dla celów dokonywania potrąceń na rzecz organów egzekucyjnych

Termin szkolenia 24.10.2023 r.
koszt szkolenia + nagranie: 450 zł + 23% VAT

Zapisz się teraz:

  Prowadzący
  Jeżek Przemysław
  Specjalista z obszaru Rozliczania Wynagrodzeń, składek ZUS, Podatku dochodowego od świadczeń pracowniczych jak i obszaru Prawa Pracy z wieloletnią praktyką zawodową. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe pracując w Działach Personalnych dużych międzynarodowych firm jako Specjalista i Starszy Specjalista HR. Zdobywca tytułu „Kadrowy Roku w 2008 roku” (wyróżnienie w 2007 roku). W latach 2010/2011 odpowiadał na pytania czytelników w biuletynach „Ubezpieczeń i Prawa pracy” wydawnictwa GOFIN. W latach 2014/2016 współpraca z wydawnictwem INFOR jako autor licznych publikacji na łamach dwutygodnika „Monitor Prawa Pracy i Ubezpieczeń oraz „Serwisu Prawno – Pracowniczego”.
  Od 2008 r. Trener licznych szkoleń otwartych, zamkniętych dla firm i instytucji. Doradca współpracujący z kilkoma największymi firmami szkoleniowymi w Polsce, realizujący szkolenia dla potrzeb indywidualnego odbiorcy.
  Autor publikacji:
  Rozliczanie wynagrodzeń i zasiłków chorobowych
  Kompendium rozliczania umów prawa cywilnego

  IMG 1364

  Polityka prywatności, ochrona danych i plików „cookies” oraz zgody marketingowe
  https://www.hrkadryiplace.pl/polityka-prywatnosci/