HR Kadry i Płace – Szkolenia dla firm

logo hr 1.png
ZFŚS w 2023 r. zmiany w wysokościach odpisów w II półroczu

Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych w 2023 r. zmiany w wysokościach odpisów w II półroczu zasady przyznawania i rozliczania świadczeń i ich opodatkowanie

Cel szkolenia:

Jest przekazanie uczestnikom wiedzy dotyczącej działalności socjalnej prowadzonej w zakładach pracy, zasad przyznawania, wydatkowania i rozliczania świadczeń przekazywanych osobom uprawnionym do korzystania z tego typu pomocy oraz ich opodatkowania.

Szkolenie przeznaczone jest dla osób chcących pogłębić swoją wiedzę na temat działalności socjalnej, osób pracujących w działach personalnych jak i doświadczonych praktyków.

PROGRAM SZKOLENIA:

 1. Wysokość odpisów na ZFŚS w 2023 r. po zmianach
 2. Osoby uprawnione do pomocy z ZFŚS
 3. Badanie sytuacji osób uprawnionych w świetle znowelizowanych przepisów 
 4. Wybór pomiędzy tworzeniem ZFŚS a wypłatą świadczenia urlopowego
 5. Ustawowy zakres działalności socjalnej 
 6. Opodatkowanie świadczeń z ZFŚS w 2023 r.


Termin szkolenia 21.12.2023 r.
Koszt szkolenia + dostęp do nagrania 12 miesięcy
450 zł + 23% VAT

Zapisz się teraz:


  Warunki uczestnictwa.

  Warunki rezygnacji.


  Prowadzący
  Jeżek Przemysław
  Specjalista z obszaru Rozliczania Wynagrodzeń, składek ZUS, Podatku dochodowego od świadczeń pracowniczych jak i obszaru Prawa Pracy z wieloletnią praktyką zawodową. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe pracując w Działach Personalnych dużych międzynarodowych firm jako Specjalista i Starszy Specjalista HR. Zdobywca tytułu „Kadrowy Roku w 2008 roku” (wyróżnienie w 2007 roku). W latach 2010/2011 odpowiadał na pytania czytelników w biuletynach „Ubezpieczeń i Prawa pracy” wydawnictwa GOFIN. W latach 2014/2016 współpraca z wydawnictwem INFOR jako autor licznych publikacji na łamach dwutygodnika „Monitor Prawa Pracy i Ubezpieczeń oraz „Serwisu Prawno – Pracowniczego”.
  Od 2008 r. Trener licznych szkoleń otwartych, zamkniętych dla firm i instytucji. Doradca współpracujący z kilkoma największymi firmami szkoleniowymi w Polsce, realizujący szkolenia dla potrzeb indywidualnego odbiorcy.
  Autor publikacji:
  Rozliczanie wynagrodzeń i zasiłków chorobowych
  Kompendium rozliczania umów prawa cywilnego

  IMG 1364

  Polityka prywatności, ochrona danych i plików „cookies” oraz zgody marketingowe
  https://www.hrkadryiplace.pl/polityka-prywatnosci/